UWAGA!
Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do
OSÓB PEŁNOLETNICH!
POTWIERDZAM, jestem osobą pełnoletnią
MENU
 
Anthonij Rupert

Winnica Anthonij Rupert Wyne została założona na farmie L'Ormarins w Franschhoek. Pierwotnie należała do Anthonija Ruperta, zmarłego w 2001 roku. Farma została ostatecznie przejęta przez jego brata Johanna Ruperta i dołączyła do posiadanych przez niego marek takich jak Cartier, Van Cleef & Arpels, Montblanc i Alfred Dunhill. To Johann Rupert skonstruował najnowocześniejszy zakład do produkcji wina, modyfikując farmę na prestiżową posiadłość winną. Nacisk kładziony jest na wina charakterystyczne dla swojego terroir, dlatego dobór win dokonywany jest z wielu stron. Każdy region oferuje optymalne warunki uprawy specyficzne dla odmian, dzięki czemu Anthonij Rupert Wyne może sprostać wymaganiom różnych linii. Wizja Anthonij Rupert Wyne składa się z wielu aspektów, które najlepiej ilustruje ich pięć grup win:

ANTHONIJ RUPERT Sztandarowy asortyment reprezentuje szczyt jakości, osiągnięty dzięki zastosowaniu wysokiej jakości winogron z najlepszych terenów oraz przetworzonych przez najbardziej wyrafinowane techniki w dzisiejszym winiarstwie.
CAPE OF GOOD HOPE Marka powstała w hołdzie dla winnego dziedzictwa Zachodniego Przylądka, przy użyciu winogron z pradawnych winorośli i unikatowych miejsc. Stworzona, aby była powodem do świętowania imponującego dziedzictwa ziemi, klimatu, gleby i odmiany winorośli.
L’ORMARINS Oferta koncentruje się na innowacjach m.in. dzięki winom „ Méthode Cap Classique”.
TERRA DEL CAPO Marka jest hołdem dla zmarłego Anthonija Ruperta oraz dla jego zamiłowania do wprowadzenia najlepszych włoskich odmian do gleb południowoafrykańskich, których reprezentantami są dwa wyraźne włoskie wina.

PROTEA W skład marki wchodzą bardziej dostępne wina noszące nazwę narodowego kwiatu Republiki Południowej Afryki, którego nazwa powstała na cześć greckiego boga Proteusza, który według legendy miał dar do przepowiadania przyszłości oraz zdolność do zmieniania swej postaci - „ proteuszowy kształt”. Proteusz, ilustruje w winiarstwie różnorodność zasięgu i zaangażowanie w tym regionie.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych (ADO) ujawnionych w niniejszym formularzu jest Alcantara ul. Oliwska 85, 80-542 Gdańsk Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera oraz przygotowania Twoich zamówień i nie będą udostępniane innym odbiorcom ani do państw trzecich. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (prawnie uzasadniony interes tj. marketing bezpośredni produktów i usług własnych). Dane osobowe mogą być przetwarzane do czasu wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Tobie prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
W przypadku uznania, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO).
Podanie danych osobowych jest warunkiem wysyłki Newslettera i złożenia zamówienia.

 

Zamknij