UWAGA!
Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do
OSÓB PEŁNOLETNICH!
POTWIERDZAM, jestem osobą pełnoletnią
MENU
 
Middelvlei
Middelvlei jest rodzinną winnicą z najsłynniejszego regionu winiarskiego RPA - Stellenbosch. Założona została w 1919 roku przez dwóch braci Tinnie i Nielsa Momberg. Głównie uprawianymi szczepami winnicy są Pinotage, Shiraz, Cabernet Sauvignon, Merlot, Sauvignon Blanc i Chardonnay  Najstarsze winorośle są pod stałą opieką a nowe zasadzenia trafiaj? w idealnie dobrane pod ich rozwój miejsce. To właśnie winogrona ze starych winorośli tworzą „ciało” win zaś świeższe winorośle dodają owocowości.  Wszystkie wina Middelvlei powstają z winogron z własnych upraw. Wydajność upraw jest ograniczana co pomaga wydobyć większe bogactwo smaków i aromatów z winogron. Styl win jest nad wyraz elegancki z wyraźnie owocową nutą i aksamitnymi taninami.  Wina starzone są w 900 beczkach o pojemności 225 litrów każda. Wiekszość z nich zrobiona jest z francuskiego dębu.
Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych (ADO) ujawnionych w niniejszym formularzu jest Alcantara ul. Oliwska 85, 80-542 Gdańsk Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera oraz przygotowania Twoich zamówień i nie będą udostępniane innym odbiorcom ani do państw trzecich. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (prawnie uzasadniony interes tj. marketing bezpośredni produktów i usług własnych). Dane osobowe mogą być przetwarzane do czasu wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Tobie prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
W przypadku uznania, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO).
Podanie danych osobowych jest warunkiem wysyłki Newslettera i złożenia zamówienia.

 

Zamknij