UWAGA!
Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do
OSÓB PEŁNOLETNICH!
POTWIERDZAM, jestem osobą pełnoletnią
MENU
 
Apaltagua

WIZJA Zaopatrujemy cały świat naszymi winami

MISJA Naszą misją jest być chilijską firmą winiarską, uznawaną i szanowaną na całym świecie za jakość naszych win.

FILOZOFIA Naszą filozofią jest poświęcanie uwagi na każdy szczegół prowadzonej działalności, od produkcji winogron, po proces produkcji wina i sprzedaż naszych produktów. Chcemy, aby nasi klienci mieli niezapomniane wrażenia za każdym razem, gdy otwierają jedno z naszych win Apaltagua.
APALTAGUA OBECNIE Viña Apaltagua produkuje 235 000 skrzynek wina rocznie, które są eksportowane do 40 różnych krajów, rozsianych po obu Amerykach, Europie, Azji i Afryce, a jej głównymi rynkami są Brazylia, Stany Zjednoczone, Dania, Chiny i Rosja.

W 2008 roku Apaltagua weszła na rynek krajowy, a dziś jej produkty można znaleźć w specjalistycznych sklepach, takich jak Vinoteca, Mundo del Vino, La Cav, Club Placeres, a także w supermarketach Jumbo oraz w ponad 250 ekskluzywnych restauracjach i hotelach w Chile.

Apaltagua wyróżnia się projektami winiarskimi w sześciu różnych dolinach w Chile.

MULTI – VALLEY Bycie winnicą Multi-Valley zapewnia różnorodność odmian winogron i win, ze względu na cechy charakterystyczne dla każdej nazwy pochodzenia, z której pochodzą winogrona.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych (ADO) ujawnionych w niniejszym formularzu jest Alcantara ul. Oliwska 85, 80-542 Gdańsk Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera oraz przygotowania Twoich zamówień i nie będą udostępniane innym odbiorcom ani do państw trzecich. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (prawnie uzasadniony interes tj. marketing bezpośredni produktów i usług własnych). Dane osobowe mogą być przetwarzane do czasu wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Tobie prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
W przypadku uznania, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO).
Podanie danych osobowych jest warunkiem wysyłki Newslettera i złożenia zamówienia.

 

Zamknij