UWAGA!
Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do
OSÓB PEŁNOLETNICH!
POTWIERDZAM, jestem osobą pełnoletnią
MENU
 
Riebeek Cellars
Winnica położona jest wzdłuż majestatycznej góry Kasteelberg, w samym sercu Doliny Riebeek ( SWARTLAND ),  znanej z bardzo żyznych ziem i wręcz wymarzonych warunków do uprawy winorośli.  Klimat doliny porównywalny jest do śródziemnomorskiego. Delikatne, deszczowe zimy tworzą odpowiedni   balans z upalnym czasem letnim, wpływając korzystnie na skoncentrowanie owocowych aromatów w każdym winie.   Winnice formalnie założono w 1941 roku, zaś historia tego miejsca zaczyna się  już w 1661 roku kiedy to holenderski odkrywca Pieter Cruythoff natknął się na Dolinę Riebeek i założył miasto   Riebeek-Kasteel na cześć Jana van Riebeeck, ówczesnego administratora kolonialnego.   Tradycja tworzenia wina przybyła tu prosto z Francji w 1688 roku wraz Hugenotami,  którzy wybrali właśnie to miejsce jako idealne do kontynuowania swej winiarskiej tradycji.  Proces winifikacji to zgrabne połączenie starej, dobrej szkoły z najnowszymi technologiami.  Winnica każdego roku zdobywa nagrody za stosunek ceny do jakości przez co   idealnie wpisuje się w nasze podejście do sprzedaży win.  Wina z Riebeek Cellars odważnie zdobywają serca miłośników win na całym świecie.
Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych (ADO) ujawnionych w niniejszym formularzu jest Alcantara ul. Oliwska 85, 80-542 Gdańsk Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera oraz przygotowania Twoich zamówień i nie będą udostępniane innym odbiorcom ani do państw trzecich. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (prawnie uzasadniony interes tj. marketing bezpośredni produktów i usług własnych). Dane osobowe mogą być przetwarzane do czasu wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Tobie prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
W przypadku uznania, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO).
Podanie danych osobowych jest warunkiem wysyłki Newslettera i złożenia zamówienia.

 

Zamknij