UWAGA!
Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do
OSÓB PEŁNOLETNICH!
POTWIERDZAM, jestem osobą pełnoletnią
MENU
 
De Aguirre

Hiszpański zdobywca, Francisco de Aguirre zasadził pierwsze winorośle w Chile w XVI wieku. Po wielu latach od tego przełomowego momentu, jego potomkowie Pedro Felix de Aguirre i Ana Maria Etcheberry założyli winnice Bodegas y Viñedos De Aguirre. Swoje działania od samego początku opierali na zaufaniu, odpowiedzialności, szacunku do środowiska naturalnego i pracy zespołowej. Winnica De Aguirre znana jest z tworzenia win wysokiej jakości. W trakcie działalności bodegi jej wina zdobyły niezliczoną ilość najwyższych winiarskich nagród w konkursach krajowych i międzynarodowych.

Dużą rolę w osiągnięciu tego sukcesu należy oddać zespołowi światowej klasy specjalistów z dużym doświadczeniem w branży.

 

Plantacje położone są wokół malowniczej miejscowości Villa Allegre, w samym sercu doliny Maule, 285 kilometrów na południe od Santiago. Maule jest regionem zrzeszającym największą ilość chilijskich winnic.

 
Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych (ADO) ujawnionych w niniejszym formularzu jest Alcantara ul. Oliwska 85, 80-542 Gdańsk Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera oraz przygotowania Twoich zamówień i nie będą udostępniane innym odbiorcom ani do państw trzecich. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (prawnie uzasadniony interes tj. marketing bezpośredni produktów i usług własnych). Dane osobowe mogą być przetwarzane do czasu wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Tobie prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
W przypadku uznania, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO).
Podanie danych osobowych jest warunkiem wysyłki Newslettera i złożenia zamówienia.

 

Zamknij